25.05.2020

Pro tento týden mají vaše děti vypracovat pracovní listy, které dostanete v pondělí 25. 5. nebo v úterý 26. 5. výměnou za požadované pracovní sešity ke kontrole:

Pracovní listy:

1. Český jazyk – opakování učiva

2. Matematika a geometrie – opakování učiva

3. Prvouka – opakování učiva

Tyto vypracované listy přinesete zpět do školy v pondělí 1. 6. nebo v úterý 2. 6., kdy vám budou opět vráceny zkontrolované pracovní sešity.

Děti, které docházejí od 25. 5. do školy, dostanou listy k vypracování ve škole.

Děkuji za spolupráci

Geometrie

Prvouka

Prosím o odevzdání těchto sešitů ke kontrole

1.       Český jazyk - pracovní sešit

2.       Písanka

3.       Matematika 2. a 3. díl

4.       Už počítám do 100

5.       Prvouka – pracovní sešit

Termín odevzdání:  v pondělí 25.5. nebo nejpozději v úterý 26.5. 2020

11.05.2020

- vážení rodiče, napište mi, prosím, na mail: hana.hejcmanova@zsjosefov.cz  do konce tohoto týdne opět zpětnou vazbu ohledně plnění úkolů - zda se dětem podařilo zadané úkoly splnit, jestli potřebujete moji pomoc při plnění  těchto úkolů - vyřešíme individuálně.

Předem děkuji za Vaši informaci

04.05.2020