26.10.

Žádám žáky, kteří se ještě nepřihlásili na školu v pyžamu, aby tak ihned učinili.

V pondělí 2.11. v 10:00 hodin tam bude probíhat první zkušební online hodina. Poté každý další den ve stejný čas.

Účast povinná!

25.10.

Úkoly na tento týden:

(omlouvám se za horší kvalitu, neměla jsem k dispozici scanner)

Matematika, matematika 2

Anglický jazyk, anglický jazyk 2

Vlastivěda

21.10.

Vážení rodiče,

zaregistrovala jsem naši třídu na stránkách www.skolavpyzamu.cz . Pokud se první stupeň základních škol pro žáky  2.11.2020 neotevře, bude zadávání úkolů i online výuka probíhat zde.

Prosím vás, aby jste své děti přihlásili do online třídy kliknutím na tento odkaz: https://www.skolavpyzamu.cz/l4t2t . Pro aktivaci stačí zadat jméno dítěte a vytvořit heslo. Aby vám odkaz správně fungoval, je nutné otevřít ho v prohlížečích Google chrome, Mozilla Firefox či Safari.

Přihlaste se, prosím, nejpozději do neděle 25.10.2020. V případě komplikací mě neváhejte kontaktovat na email jirina.kavalkova@zsjosefov.cz.

18.10.

DÚ – od 19.10.2020

Tento týden budeme v ČJ a M opakovat.

ČJ – Každý den: 1 cvičení na koncovky podstatných jmen (cvičení 1 a cvičení 2)

2 cvičení na vyjmenovaná slova (cvičení 1 a cvičení 2)

M – Každý den: 1 sloupec násobení (cvičení zde)

1 sloupec dělení (viz list výše)

+ několik příkladů na + a -  (cvičení zde)

V případě zájmu můžete zpracovat i ostatní cvičení v M a ČJ.

AJ – Učit se slovíčka pracovní sešit str. 68 (+ opakovat barvy str. 67)

Pracovní sešit 20/1,2   21/3,4

– Učebnice str. 14 – 15 Energetické suroviny (přečíst)

(Pracovní sešit 10/9, 10 dobrovolné)

VL – Učebnice str. 18 – 19 Ústecký kraj (přečíst)

Pracovní sešit str. 13 otázky + přesmyčky (modré je dobrovolné)

Do školy se dostavte opět v pátek (23.10.2020) dopoledne. S sebou vezměte ke kontrole vypracované listy a pracovní sešity. Prosím také o platbu 426Kč za školní pomůcky.

Pokud si budete úkoly stahovat z internetu (nepotřebujete je připravit v tištěné podobě), zašlete mi, prosím, vypracované listy ke kontrole.

Konzultace na emailu jirina.kavalkova@zsjosefov.cz nebo na facebooku (Jiřina Kaválková).

15.10.

Pokud mají vaše děti Facebook, napiště mi, prosím, pod jakými jmény je na něm naleznu. Vytvořili jsme skupinu, kde jsou žáci naší třídy. Komunikace je tak jednodušší a děti se tam na mě mohou obracet s problémy při řešení úkolů. Můžeme se také domluvit na společném hovoru.

Děkuji.

Vážení rodiče,

od středy 14.10.2020 přechází naše škola opět na distanční výuku. Upozorňuji, že distanční výuka je ze zákona povinná - musí se jí účastnit všechny děti.

Úkoly na zbytek týdne žáci dostali dnes ve škole. Další zadání vložím na tyto stránky během víkendu. Kdo nemá možnost tisku, může si pro materiály přijít v pátek 16.10.2020 dopoledne.

Hodně úspěchů při práci.                                                                             J. Kaválková